maxiwell83 (maxiwell83) wrote,
maxiwell83
maxiwell83

Flickr теж зіпсувався

Не дають спокійно пожити блогерам! То блоги на Яндексі закривають, то ЖЖ переїздить до Росії, то ЯндексФотки закрили. Тепер настала черга Флікру. Після того, як яндексівці вирішили поховати свій хостинг, блогери масово перейшли на безкоштовний Flickr. Але от халепа — його у Yahoo викупили власники платного фотосайту. Тоді стало зрозуміло, що «насуваються хмари». І от тепер ясно, що далі буде.

Запевняють, що безкоштовні акаунти будуть збережені. Однак встановили ліміт у 1000 фотографій. При перевищенні ліміту понаднормові знімки видалять. Знищать перші і останні — лишать ті, що потраплять всередину 1000. Так що халяви не буде.
Думаю, що все вже вирішено. Дедлайн — лютий 2019го.

FL1

Враховуючи, що на Флікрі знімки з 2017 року і їх всього 4000, то переходити на платний акаунт нема сенсу, бо частина знімків залишилась на Яндексі. А завантажувати весь архів на Flickr теж дурня. Бо це не один рік займе редагування лінків. Тим паче, самі лінки дурнуваті — містять Java-скрипт, який уповільнює підвантаження і подовжує код вставки. Тому переходити на Флікр повністю безглуздо.
Ймовірно, «полетять» знімки в блогах. Ну, хоч залишиться текстовий формат. А так, все йде до того, що краще створювати stand-alone фотохостинги. Якщо платити, то яка різниця кому?
Tags: #flickr_become_impudent, блог, интернет
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments